klic

Obchodní a dodací podmínky

Knihy zasíláme kurýrní službou doručení do 48 hodin (cena poštovného dobírkou 120 Kč, při váze nad 5 kg 150,- Kč), nebo po předchozí platbě na účet (cena poštovného je 80,- Kč u zásilek nad 5 kg 100,- Kč).

Zásilky na Slovensko - zasíláme kurýrní službou formou dobírky cena zásilky včetně dobírky je 200,- Kč zásilky nad 5 kg 250,- Kč.

Ostatní země: Poštovné a balné do zahraničí je individuální (o ceně budete informováni před odesláním).

V případě, že u nás nakupujete poprvé, můžeme vás, před vyřízením vaší objednávky,telefonicky kontaktovat. Proto nezapomeňte u objednávky vyplnit vaše telefonní číslo. Samozřejmostí je po předchozí dohodě možnost vyzvednout objednávku osobně na naší prodejně v pracovních dnech od 9 do 18 hodin. Vzhledem k tomu, že se část knih nachází v externím skladu, bude kniha na prodejnu doručena nejdříve druhý den od objednání.

Knihy jsou použité, běžně opotřebované, zjevné vady jsou v popisu uvedeny - fotografie v popisu jsou autentické

Popis stavu

  • Výborný : lehké opotřebení, bez zjevných vad, čistá a svěží
  • Velmi pěkná : lehce opotřebená, mohou se vyskytnou drobné vady, odření, lehké otluky rohů
  • Dobrý : běžné opotřebení, mohou být zažloutlé stránky, poškozený přebal, odření hran vazby, razítka, podtrhání textu - na všechna poškození se snažíme upozornit v popisu, rozklikněte proto nabídku titulu
  • Poškozená : silnější poškození, opět popsané v popisu

Všechny ceny našeho on-line antikvariátu jsou uvedeny v Kč, obsahují zákonnou DPH ve zvláštním režimu dle Zákona o DPH a jsou konečné.

Pokud nebudete s obdrženým zbožím spokojeni, je možné ji po předchozí dohodě vrátit v původním stavu, bez udání důvodu. Peníze budou vráceny, obratem po obdržení zásilky a po odečtení nákladů na poštovné. Na zboží osobně vyzvednuté na prodejně se již toto ustanovení nevztahuje. Neposílejte na dobírku - zásilka nebude přijata!

Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly.

Při objednávce pro osobní odběr budou knihy v našem antikvariátu rezervovány 7 dnů, pokud nebude dohodnuto jinak.

Některé tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky - za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme. Proto vyčkejte na potvrzení objednávky, kdy bude potvrzena i dostupnost titulu.

Za nevyzvednuté zboží zaslané na dobírku při jeho dodání a které se nám z tohoto důvodu vrátí zpět, jsme oprávněni požadovat náhradu škody, vzniklou v nákladech na dopravu (zpravidla 120 Kč), a máme právo od kupní smlouvy odstoupit. V případě, neuhrazení škody na základě našeho upozornění do 15 dnů, souhlasíte s tím, že náhrada škody může být předána k řešení advokátní kanceláři, nebo třetí straně včetně soudního vymáhání.

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího výslovně uděluje prodávajícímu souhlas k tomu, aby prodávající nakládal s osobními údaji kupujícího a to v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 480/2004 Sb.

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího potvrzuje souhlas s těmito platnými všeobecnými podmínkami prodávajícího.

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ONLINE. V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.